הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

שלום לכם, אנחנו "אברגרין סולומון פארמה" או בקיצור "אברגרין", חברת הקנאביס הרפואי.

אנחנו חברה חדשה, צעירה וחדשנית שנוסדה בשנת 2019, על ידי ארבעה אחים (שלושה אחים ואחות אחת), נולדנו במושב, להורים, חקלאים ותיקים. חלקנו עזבו את החקלאות בגיל צעיר, אך חיידק החקלאות ובמיוחד חדוות העשייה והיצירה המשותפת והמאתגרת, לא עזבה אותנו מעולם.

האמת, האח הצעיר שלנו טל, שהיה אדריכל במקצועו, הוא הרוח החיה, היוזם והוגה הרעיון להקים את המיזם העצום הזה שנקרא "אברגרין". לצערנו הרב, כשלוש שנים מיום הקמת "אברגרין", נפטר טל אחינו, באופן פתאומי ממחלת הסרטן, ובתוך חודש ימים מיום גילוי המחלה. לטל שלנו, הקנאביס הרפואי לא הספיק לסייע, ללוות אותו בימיו האחרונים, ולראות את הסבל הגדול, חיזק אצלנו את תחושת השליחות, והרצון לסייע ככל שניתן למטופלים, אשר סובלים מכאבים וייסורים כתוצאה ממחלות שונות, מאיכות חיים ירודה בגלל קשיים להירדם וממצוקה נפשית.

אנחנו יודעים היום, וישנן עדויות רבות לכך שהקנאביס הרפואי, גם מרפא, וגם מביא הקלה גדולה ומזור למגוון רחב של מחלות, מכאובים וקשיים רבים אחרים, הקנאביס הרפואי משפר מאד את איכות החיים של המטופלים. "אברגרין" היא חווה לגידול וריבוי של קנאביס רפואי עם שטחי גידול של כ 10 דונם לגידול והפרחה ועוד שטחים לריבוי. אנחנו מגדלים זנים שונים ומגוונים, עבור חברות מובילות בארץ ובעולם, גם לתפרחות וגם לשמנים.

ב"אברגרין" יש מתקנים מתקדמים לגידול ולטיפול בתוצרת לאחר קציר, הכוללים חדרי ייבוש ואריזה מהמתקדמים ביותר, תוך הקפדה יתירה על היגיינה, אצלנו לא משתמשים בחומרים כימיים להדברה, אלא משתמשים בחומרים אורגניים ובמועילים טבעיים בלבד, וכך משיגים יבולים נקיים ממזיקים וללא הקרנה . האזור בו נמצאת החווה, משופע באקלים מתאים לגידול קנאביס רפואי, אור השמש, טמפרטורה ולחות, אשר מביאים אותנו לתוצאות טובות ולגידולים איכותיים. אנחנו ב"אברגרין" לא משתמשים במאיצי גדילה(PGR) – ולא בתכשירים סינטטיים למיניהם.

מאחלים לקהל המטופלים אשר צורכים את מוצרינו האיכותיים, רפואה שלמה ובריאות איתנה.

הסיפור שלנו
הסיפור שלנו
Image

ממליצים